DJ profile

 • AFRIKA ISLAM

  AFRIKA ISLAM (ROCK STEADY CREW, MR. X & MR. Y, LOS ANGELES – USA) Vlastním jménem Charles Andre Glenn a se zajímavým rodokmenem, neboť je ‚synem‘ Kevina Donovana, který do hudební historie vstoupil jako Afrika Bambaata je Afrika Islam jedním z pionýrů hip hopové a electro scény. Koncem 70.tých let se proslavil jako MC frontman Rock Steady Creaw, později spolupracoval s Ice T. na projektu Body Count a na několika společných deskách, přičemž za singl AFRIKA ISLAM feat. Ice T ‚Africa Jam‘ dostal například Grammy... Remixoval například Queen (We Will Rock You a We Are The Champions), Michaela Jacksona (Bad – kde take rapuje v orignálu) či Madonnu (Holiday). Počátkem 90.tých let začal moderovat několik televizních show a měl vlastní pořad na rádiu, ale jeho djské umění nakonec zvítězilo. Je známý jako DJ Virtuoz a jeho sety jsou opravdickou ukázkou, co všechno se dá s gramofony udělat. (Ano, na Summer Of Love uvařil gramofony :-)) V roce 1996 se potkal s Westbamem a společně vytvořili super úspěšný projekt Mr. X & Mr. Y, díky kterému je Afrika Islam dnes známý především jako electro DJ. My Name Is Techno, Call Me Electro! Znáte je z Mayday, Electric Kingdom a mnoha desek, třeba New World Order nebo Free Me.

 • AQUA aka BIDLO

  S príchodom strednej školy sa začína zaujímať o hudbu a mixovanie. 

  Dalšia Maťova dj-ská kariéra naberala rýchly spád. S Peťom a dalšími ľudmi otvorili v roku 1996 vychýrený disco-club TIFFANY v Nitre. V tom čase už Maťo moderoval pravidelne, ale skor amatérsky. V Tiffany sa spoznal v tej dobe so začínajúcou televíznou hviezdou JOPO-m, ktorý sa sem chodil často baviť aj s Tomášom a kedže sa im Maťove mixovanie a prejav páčili, slovo dalo slovo a už o pár dní mu chalani navrhli,či by nechcel pracovať v rádiu Forte. 

  Celých 5 rokov Maťo moderoval a postupom času začal vysielať viac a viac. Vysielal aj vlastnú špeciálnu reláciu HUDOBNE AKTUALITY, hitparadu TOP 25 a dj-skú reláciu O CHVILU TO VYPUKNE... 

  Po tých spomínaných 5tich rokoch Maťo cítil, že chce v živote skúsiť dalšie veci a preto sa rozhodol že z rádia FORTE v dobrom odíde. Bol to opäť Tomáš Marko, ktorý mu oznámil, že Peťo Kočiš hľadá formou konkurzu moderátora do ROCK FM rádia. Konkurz prebehol bez problémov a hneď potom mu Peťo oznámil, že s ním počíta. 

  V súčasnosti je Maťo Bidelnica stabilným moderátorom v Rádiu FM (bývalé Rock FM) a vysiela relácie hudobné menu, in medis res, pesničky na želanie a vlastnú reláciu MUSIC CHARTS.

 • BOB SINCLAR

  Bob Sinclar, často chybne písané ako Sinclair (vlastným menom Christophe Le Friant, * 10. máj 1969, Douarnenez, Francúzsko) je francúzsky hudobný producent, house DJ, remixer a majiteľ vydavateľstva Yellow Productions. Veľkú popularitu si získal najmä v roku 2006, vydaním singlov „Love Generation“ a „World, Hold On (Children of the Sky)“.

  Prvé vystúpenie na Slovensku absolvoval práve v klube MINISTRY of FUN Banská Bystrica.

  V MINISTRY of FUN ste ho mali možnosť vidieť 20.5.2011 - Foto z akcie BOB SINCLAR >>>>


  http://www.bobsinclar.com/

 • BON FINIX

  Bon Finix je na půl Kypřan a na půl Čech. Začal hrát jako rádiový DJ, když mu bylo 17 let. Po jednom a půl roce vojenské služby na Kypru se rozhodl vyhledat svoji druhou půlku, tu českou, a proto přijel studovat do Čech. Tady se setkal s taneční scénou, která ho natolik zaujala, že si pořídil gramce a začal hrát taneční hudbu.
  Ze začátku hrál pouze progressive house, ale v současnosti hraje všechno co má pozitivní energii od electro house až po našlapaný progressive s trancovými prvky. Bon ve svých setech rád kombinuje různé styly tak, aby byly barvité a více zajímavé, něco co je dnes přijímáno velmi pozitivně moderním clubberem.

  Bon Finixova kombinace vřelých středomořských a sexy východoevropských zvuků vzbudila pozornost publika a předpokládá slibnou budoucnost pro tohoto sympatického a bezesporu talentovaného mladíka.


  http://www.bonfinix.com/

 • CHUCKIE

  Narodil sa a vyrastal v Paramaribo, Clyde Narain, odovzdal sa celý hudbe a v mladých rokoch odohral mnoho párty, ktoré mu dohodili jeho kamaráti. No už o nedlho sa stal známym po kluboch a veľkých eventoch ako DJ CHUCKIE. Svoje schopnosti a jedinečný štýl energického mixovania ho spravili k jednému z najúspešnejších umelcov súčasnosti.

  Chuckie patrí k zakladateľom nového druhu Housemusic - DIRTY DUTCH, ktorý privítala klubová scéna na celom svete. K jeho najväčším hitom patria tracky ako LET THE BASS KICK in MIAMI BITCH, MOOMBAH a mnohé remixy najväčších svetových hviezd ako DAVID GUETTA a P.DIDDY.

  V MINISTRY of FUN ste ho mali možnosť vidieť 1.10.2010 - Foto z akcie DJ CHUCKIE >>>>


  http://www.djchuckie.com/

 • DAVE

  Hudbe sa venuje už od malička a k DJingu sa dostáva v roku 2005.
  Aktívne začína hrávať po boku DJa MUSTEE-ho v klube Ministry of Fun (ZV). V roku 2009 sa stáva residentom klubu MINISTRY of FUN.
  Za pultom mal možnosť stáť s menami ako PAUL van DYK, Laidback Luke, Bob Sinclar, Inna, The Wideboys, DJ Chuckie, Sidney Samson, DJ Orbith, Guru Josh Project, Michael Burian, Marcus Cooper, Michal Poliak,
  Bidlo aka. DJ Aqua, EKG, DJ Izzy, DJ Mustee a iní..
  Jeho zvuk sa postupne vypracoval z vocal house-u na electro a progressive sound.

  Obľúbení DJs:
  - Antoine Clamaran
  - Axwell
  - Steve Angello
  - Dirty South
  - Chuckie
  - Hardwell

  kontakt: dave@ministry.sk


  http://www.djdave.tym.sk/

 • EKG

  Neuveriteľná charizma, výbušný a energický hudobný prejav, s ničím neporovnateľný dych berúci drive na mikrofón a magická komunikácia s davom - to sú atribúty, ktoré z Mirka EKG Eckera robia jedného z najobľúbenejších a najžiadanejších slovenských DJov.
  Už pri prvých dotykoch so svetom DJingu si uvedomil, ako ho fascinuje jeho schopnosť ovládať dav a tento svoj dar časom doviedol k takmer k dokonalosti.
  Jeho hudobný svetonázor sa rokmi kryštalizuje a dozrieva, ťažisko však ostáva na progresívnej elektronickej hudbe.
  Mirove sety sú žánrovo pestré, pevnou a zároveň citlivou rukou počas nich dokáže odprezentovať soundy, ktoré ho aktuálne oslovujú, rovnako ako vzdať hold nadčasovým trackom, či potešiť parket žiadanými hitmi. Napriek tomu však neskĺzne k poplatnosti publiku a set má pevný a zmysluplný vývin a smer.
  Hudba, ktorú hrá a štýl, akým ju prezentuje, stráviteľným spôsobom otvára komerčnejšie založenému poslucháčovi dvere do sveta klubovej hudby, priaznivca progresívnych soundov však neurazí.
  Jeho vystúpenia sú (aj keď zdanlivo nezlučiteľným) spojením nekompromisného diktátu a citlivej interaktivity s davom. V jednom okamihu ťa valcuje nespútaná energia, aby ťa hneď v nasledujúcom zaliala vlna emócií, preto chce chce ponúknuť iný pohľad na párty a pozdvihnúť ju na úroveň zážitku.
  Support
  World DJs - Dj Preach, Fei Fei, Lilly Pitta, Djane Shary, Martin Roth, 4 Strings, Tenishia, Sied Van Riel,Airwave,Sean Tyas, Jose Amnesia, Duderstadt aka Inpetto,Jaydee,Cosmic Gate, Corvin Dalek
  SK-CZ DJs
  Lucca,Michael Burian, Laydee Jane, E-lite,Orbith, Robert Burian, Aqua aka Bidlo, Milan Lieskovsky,Eddie Sender,La Certa, Kamil Polner, Drahosh,Jozef MIhalik,Breeth, Schimek,Goldfinger Djs, Thomas, Peetboy, Tlama aka JT BIG, NIfra, Roland Kadela,Sepromatiq

  V Ministry of Fun Banská Bystrica ste ho mali možnosť vidieť 11.12.2009 - Foto z akcie >>>>

 • FLOWER

  Sexy ženská DJka začala svoju kariéru v roku 2006, keď ju do DJského umenia zasvetil hudobník DJ Anton. Jej emócie pre hudbu boli vždy obrovské a tie preniesla nie len do hudby ale aj do svojej kariéry ako modelka v PlayBoy magazíne.

  Jej prvý singel JAMAICAN LOVE mal veľký úspech po celom svete.

  V MINISTRY of FUN ste ju mali možnosť vidieť 22.10.2010 - Foto z akcie DJane FLOWER >>>>


  http://www.djflower.eu/

 • IZZY

  DJ IZZY začal hrávať v roku 1992. V roku 2002 sa stal rezidentom klubu MINISTRY of FUN. Jeho pôsobenie na Slovenskej a aj medzinárodnej zanechalo množstvo fanúšikov a jeho aktivity v rôznych hudobných projektoch ovplyvnili viacerých. 

   

  Na stage-i sa postavil po boku množstva DJov a spevákov. Okrem iných aj s FEDDE Le GRAND, Bob SINCLAR, DJ Paul TALL (Ministry of Sound/UK), Chuckie (dirty dutch/NL), DJ Michael Burian (JPA/CZ), Takaaki ITOH (Japan), DJ Orbith (Apokalypsa/CZ), DJ Aqua aka BIDLO (FM Radio/SK), Brano DJ (Defected in da House/SK), DJ Carlo (Funradio/SK), DJ Truhlik (Funradio/SK), DJane Lady Jane (CH), DJane LaDiDa (CZ), DJane LUCCA (CZ), DJ Toky (SubTech/SK), DJ Dalo (SubTech/SK), Haverlik & Tkac (CZ/SK), DJ Mustee (Ministry/SK), DJ Pataky (CZ), DJ Jeff Milligan (Canada), DJ Peet Loop (Spiral/SK), DJ Pico (Exxtravaganza/SK), DJ Jerry (Apokalypsa/CZ), Milan Lieskovsky, Robert Burian, EKG, Noks, Goodmood, Dave, eMTy, Rudo Tuček a množstvo ďalších ...

   

  Viac info na osobnej stránke www.djizzy.sk
  kontakt: izzy@ministry.sk

 • JAYDEE

  Tento fenomén tanečnej hudby odštartoval svoju kariéru v roku 1978. V roku 1984 začal organizovať holandské majstrovstvá v mixovaní a začal svoju akciu "For Those Who Like To Groove", ktorá si behom roku vyslúžila ocenenie "rádiová akcia roku". Do histórie sa nezmazateľným spôsobom zapísal svojou fantastickou skladbou "Plastic Dreams", ktorú zložil v roku 1991! Následne precestoval takmer celý svet vrátane takých krajín ako sú Japonsko, Brazília a USA, kde vystupoval po boku Davida Moralesa, Carla Coxa, Dannyho Tegnalia a ďalších. Skladba "Plastic Dreams" bola vydaná v nespočetných remixoch a dodnes ju môžeme počuť v setoch tých najlepších dj-ov. V decembri 2003 vydáva na labely Positiva: New remixed - plastic Dreams. 

  V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 16.4.2003 - Foto z akcie >>>>

 • LAIDBACK LUKE

  Po hosťoch ako CHUCKIE, SIDNEY SAMSON, PAUL van DYK a BOB SINCLAR prišla ďalšia svetová hviezda do najväčšieho a najmodernejšieho klubu na Slovensku.

  15.júla sa v klube MINISTRY of FUN Banská Bystrica predstavil jeden z najlepších DJov a remixérov sveta, holandský sympaťák LAIDBACK LUKE, ktorý patrí už niekoľko rokov k tým najvyhľadávanejším hudobným talentom a momentálne figuruje v prvej dvadsiatke najlepších DJs na svete.

  Rodák z filipín sa preslávil mnohými hitmi ako SHOW ME LOVE (Luke & Steve Angello feat. Robin S.), LEAVE THE WORLD BEHIND (with Swedish House Mafia) či remixmi interpretov David Guetta, Tiësto, Black Eyed Peas, Dizzee Rascal, Depeche Mode a MSTRKRFT.

  V MINISTRY of FUN ste ho mali možnosť vidieť 15.7.2011 - Foto z akcie LAIDBACK LUKE >>>>


  http://www.laidbackluke.com/

 • LAYDEE JANE

  1999: začala se učit mixovat z desek a brzy na to už hrála na prvních menších akcích převážně ve Švýcarsku.
  2001: dostala poprvé šanci hrát na Mallorce v klubu Riu Palace a v jednom z největších klubů Evropy - v BCM (kapacita je asi 6000 lidi), kde od té doby hraje pravidelně každé léto. V září podepsala smlouvu s Agenturou Atlantis Management GmbH (CH), která od té doby zajišťuje většinu jejího bookingu.
  2002: stává se rezidentkou prestižních švýcarských klubů MAD (Lausanne-CH) a Nachtwerk (Thun - CH) a začíná se pravidelně objevovat na akcích Citadela v České republice. V říjnu uzavírá dohodu o spolupráci s další švýcarskou agenturou - United Management.
  2003: několikrát hraje na sérii parties "Infinity" v Amnesii (Lausanne -CH), kde často hostují holandští djs jako Pavo, Lange, Shane 54, Lady Dana. V červenci se vydává na 20ti denní španělské turné (Mallorca, Lloret de Mar). Poprvé se představuje ve Francii v mega klubu Macumba. Premiérou bylo i vystoupení na Lakeparade (Geneva -CH), kde hrála na hlavni stagei pro několik tisíc lidí. Mezi vrcholy její dosavadní djské dráhy patří vystoupeni na jednom z největších hudebních festivalů v Evropě - Creamfields v ČR, kde L.Jane hrála v hlavním čase na tranceové stagei po boku světově uznávaných djs (Tiësto, Westbam, Sonique, Corvin Dalek, Michael Burian a další). V srpnu si poprvé zahrála také na největší švýcarské indoor party Energy 2003, kde se kromě jiných objevili i djs jako Paul Van Dyk, Nu NRG, Tomcraft. Hraní s djem Tiestem si zopakovala ještě jednou o pouhé dva týdny později v klubu MAD. Další zahraniční booking má tentokrát v Itálii, kde pro ní několikrát organizuje vystoupení dj a producent Igor S (ID&T, Cadabra). V říjnu hraje také ve Slovenské republice a v listopadu absolvuje velmi úspěšné mini-turné po České republice.


  http://www.laydeejane.eu/

 • LUCCA

  DJ Lucca hraje od roku 1999 ,ale na taneční scéně se pohybuje od roku 1995, kdy pracovala v pořadatelské agentuře v Boby Centru. Její sestra je špičková taneční choreografka. V roce 2000 byla vybrána na Red Bull Academy v Dublinu, kde se zůčastnila odborných seminářů pod vedením např: Davida Holmese nebo Dje Fooda. V roce 2000 hrála na velkém festivalu Hradhouse a na několika dalších významných akcích, ve stejném roce byla rezidentkou klubu Barumba Olomouc. V roce 2001 získává ocenění „objev roku“ v časopisech Bassline a Tripmag. V sezónách 2001-2002 absolvovala desítky vystoupení v České Republice a v zahraničí. Na jaře 2002 podepsala smlouvu se španělskou agenturou Hybernia Booking a začala pravidelně vystupovat ve Španělsku a absolvovala turné po Kolumbii. Od roku 2003 je také členkou bookingu prestižní agentury Roxy Booking CZ, která ji exkluzivně zastupuje v Praze a středních Čechách. Nedávno vystoupila na největších akcích v Rakousku – na Danube Rave v Linzi a na party Gazometer ve Vídni. Přesto, že většinu vystoupení absolvuje v zahraničí, získává v prestižní anketě Czech Dance Awards 2003 7. místo v popularitě mezi českými Djs. V roce 2003 také vycházejí první vlastní tracky na labelech Aquatrax, Bellboy a Exwired. Lucca hraje velmi často ve Španělsku, Chorvatsku a Rakousku. Mezi její oblíbené producenty patří Marco Carola, Mark Broom, Chris Liebing, Danilo Vigorito, Gaetano Parisio, Matthew Bushwacka, Bryan Zentz, Sebastien Leger, Chris Cowie. Hraje progresivní klubové techno ovlivněné neapolským soundem a tvrdší tech-house.

  V MINISTRY of FUN sa vám predstavila 16.1.2004 - Foto z akcie >>>>


  http://www.lucca.cz/main.html

 • MAJCO

  Hudobné produkcie hrá od roku 1992 a za to obdobie prešiel podstatnú časť Slovenska.

  Hrával a hráva od malých klubových diskoték až po najväčšie a najrenomovanejšie kluby, či masové akcie v SR a tiež hral aj v zahraničí. 
  Za toto obdobie má za sebou mnozstvo rezidentných klubov, prípadne hosťovaní. (napr. Ministry Of Fun ZV, Live Club BA, Power club SL, Tiffany ZA, Orfeo Club DK, Vulkan NO, Helios LM, Akropola RK, Krakow, Rzsesow…a mnoho ďaších)

  Okrem komerčno - klubových hraní, hráva aj progresívne sety zložené hlavne z house-techna a to pod menom DJ GRANDINO. 
  Takto figuroval na line up-och popri popredných SR, CZ a aj EU Dj-och.
  Pri svojom hraní sa vyhýba monotónnym rytmom a a snažií sa o živú, profesionálne zvladnutú akciu, podporenú kvalitným mikrofonickým prejavom na komerčnych akciách a pri klubových sa snaží o rýchle výmeny piesní a rytmov. 
  Tým vytvára živú hudobnú produkciu, ktorá prináša pozitívnu tanečnú energiu.

 • MARCUS SCHOSSOW

  Marcus Schossow, narodený vo švédskom Helsingborgu.V roku 1999 prepadol aj on djingu. Všetky svoje peniaze využil na gramce, vynily a v konečnom dôsledku na PC a software na produkciu. Prvé jeho tracky boli vydané pod pseudo Sokaya alebo Progresia, ktorý sám o sebe prezrádza, že šlo o progressívne ladenú produkciu. So Sebastianom Brandtom vytvorili trancový project Under sun a tracky Capoeira a tento rok Captured sú obidva vydané na labely A state of trance. 

  Plno úspechov, ale Marcus nebol nikdy 100% spokojný so svojím soundom, chcel niečo viac, čo by znelo viac ako On.Ďalší Marcusov track, ktorému sa dostalo veľa pozornosti je jeho remix na Umbrellu od Stevea Angella a Sebastiana Ingrossa. Hraný týždeň za týždňom v essential mixe Peta Tonga a podpísaný na Refune a Ministry of Sound...môžeme si iba predstaviť koľko šarapaty ešte narobí.

  Čo je na tomto najlepšie? Je to ešte len začiatok, tak buďte v pozore, pretože švédsky export je na ceste...

  V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 9.10.2009 - Foto z akcie >>>>


  http://marcusschossow.com/

 • MARIO LOPEZ

  Nemecký DJ a producent Mario LOPEZ, ktorý hral na známych akciách Club Rotation tour zavítal aj k nám do klubu MINISTRY of FUN dňa 5.8.2005. 

  Foto z akcie >>>>

 • MICHAEL BURIAN

  Nevieme či všetci viete, ale Michal Burian v roku 2002 výrazne zmenil svoj DJský život. Konkrétne sa jednalo o zmenu DJ mena, pretože jeho osem rokov používaná prezývka ELECTROMAJK musela byť zmenená na Michael Burian. Hlavným dôvodom bola zlá výslovnosť v zahraničí. Tento krok pre neho znamenal nové dvere do sveta a bol požiadaný londýnskym hudobným vydavateľstvom South East Records, aby vystúpil na ich klubovej noci Galleryv Turnmills vo februáry 2002. Vystúpenie malo veľký úspech a zároveň dostal aj ponuku hrať na Creamfields v Liverpoole (leto - 2002). Michael Burian produkuje aj vlastné kompilácie, ktoré môžete nájsť na jeho stránke. Ešte stojí za spomenutie z jeho histórie fakt, že sa stal v apríli 2002 naj DJom roku 2001 ČR.

  V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 24.10.2003 - Foto z akcie >>>>


  http://www.michaelburian.com/

 • MILAN LIESKOVSKÝ

  V súčasnosti veľmi diskutované meno na tanečnej scéne a to nielen vďaka dj-skej činnosti, ale predovšetkým vďaka jeho hudobnej produkcii, rádiovým mixom a živým vystúpeniam. Milan Lieskovský je skutočne muž mnoha tvárí, predovšetkým však tej progresívnej.

  Skladba Elenya získala širokú podporu zostavy Flash Brothers na Oscar night v Hollywoode. Z množstva ďalších supportujúcich známych mien menujme - Dj Tiesto, Above&Beyond, Judge Jules, Paul Van Dyk. Za najväčší úspech tejto skladby možno považovať jej účasť v populárnej radioshow Armina Van Buurena A State Of Trance, kde odznela ako úvodná skladba a následne bola širokou verejnosťou zvolená za „Future Favorite“ a v dieli 305 bola opäť odohraná ako víťazná skladba.

  Elenya boduje aj v domácich hitparádach, v poslucháčskej hitparáde Fun Rádia obsadila 2x 1.miesto a 20 týždňov (to je maximum) sa udržala v rebríčku. Videoklip k singlu Bliss bol hned po dokončení nasadený exkluzívne na MUSIQ1 a vdaka nemu sa Milan dostal do nominácie Nováčik roka v MUSIQ1 AWARDS 2009. V televíziách už je nasadený aj klip ku skladbe Somewhere Else, ktorá je aktuálnym singlom a v SK hranosti sa vyšplhala na 16-te miesto.

  Milan vydal v apríli 2009 prvý autorský album, z ktorého sa do slovenských rádií dostalo niekoľko singlov. Spomenieme Elenya, Summerstar s Petrom Grausom, Bliss, či skladba Somewhere Else, ktorú naspievali Robo Papp a Janka Bajnoci. Prvý autorský album Milana Lieskovského vychádza pod značkou Universal Music. Milan má za sebou množstvo vystúpení na ktorých vystupuje ako Dj, ale aj ako Live Act spolu s ďalšími hudobníkmi. Medzi najväčšie djské úspechy patrí vystupovanie v košickej Steel aréne spolu s djom Tiestom.

  V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 13.11.2009 - Foto z akcie >>>>


  http://www.milanlieskovsky.com/

 • MUSTEE

  Rezident:
  Airport (Istanbul, Turecko), Mondi (Istanbul, Turecko), Mackna (Istanbul, Turecko), Buzz Pub (London, UK), Heaven (Cyprus), Jackie O (Munchen, Nemecko), Letisko (Zvolen), Polana (Zvolen), Ministry of Fun (Zvolen) 

  Summer Time:
  Apple (Bodrum), Halikarnas (Bodrum), Pasha (Sanyesme), Musiquarium (Marmaris), Bad Boys (Marmaris), Joy (Cesme) 

  Ako hosť:
  skoro cely Europe a trochu Asia a Africa
  Najväčší party – Istanbul fenerbance stadion 50.000 ľudí – Oslava „champion“ 

  Páči sa mi:

  DJs: 

  • Turecko:


  - Hakan Gunduz
  - Murat Uncuogh
  - B.F.D.K

  • World:


  - Carl Cox
  - Sasha
  - Armand Van Helden
  - Hardfloor

  • Slovakia:


  - Peet Loop
  - Izzy

  • CZ:


  - Lucca

  Skupina: U2, The Cure, Peter Gabriel, Happy Monday, Level 42
  Spevák: Mary J. Blidge, Aretha Franklin 
  Herec: Angelina Jolie, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Mel Gibson, Al pacino
  Spisovateľ: – Herman Hesse, Amin Maalouf, Wilbur Smith, Stephen W. Hawking
  Sport: Futbal, Atletika
  Jedlo: Fast Food
  Moda: ....
  Laska: moj Family
  Music:
  - Doma: New wave, Rock
  - Klub: House (funky, vocal, groove, progressive, happy)

  Mustee1907@yahoo.com >>>>

 • ORBITH

  K mixováni se poprvé blíže dostal kolem roku 1994 na old school raveu. Od roku 1997 se DJingu poddal úplně a to převážně, u nás značne probouzejícím se, technem. V tomto roce Orbith vystupuje v již dnes legendárním klubu Fun Favorit (Brno), kde se konaly jedny z prvních rave a techno akcí. Po styku s G production (jedna z největších a nejůspěšnějších pořadatelských agentur v ČR) se začíná stále šastěji objevovat za mixážním pultem před davy lidí s rukama nad hlavou. Po roce profesionálního hraní má za sebou mnoho mediálních ocenění typu - Objev roku 99 atp. Příjímá nabídku bookingové a pořadatelské agentury Lunar, která se stará o České DJje (např.: Kaisersoze, Igor Pataky, Jerry) a booking zahranich DJů (Felipe, Oscar Mullero, James Ruskin a další), která jej zastupovala do roku 2000. Je nutné podotknout, že za celou dobu fungování v taneční scéně DJ Orbith stále více či méně expermentoval s různýmy styly elektronické hudby, a jak sám říká: " je lepší si najít vlastní styl, než někoho donekonečna kopírovat." Píše se rok 2000 a Orbith odchází pro lepší nabídku z největšího Moravského bookingu Lunar k boookingu Bassline (Čechy - Pardubice). A právě v této době se zrodil první a jediný propagátor elekro scény a to úspešný. V současnosti je DJ Orbith považován za skvělého baviče publika, je nejznámější DJ Bassline bookingu /Anketa 2002/, třetí nejoblíbenější DJ (Tripmag - časopis o taneční scéně) a jiné. Hudební směsice techna a elektra plus spontánní vystupování za mixem - to jsou hlavní devízy a důvody proč hrál se světově uznávanými hudebníky - Adam Beyer, Marco Carola, Chris Liebing, Thomas Schumacher, Funk´D´Void, Marco Zaffarano, Space DJ´z, Marco Lenzi, Paul Van Dyk, Roberto Q Ingram, Green Velvet, Inigo Kennedy, Johanes Heil, Sven Veath a další. Orbith častokrát vystupuje na mega akcích jako jsou Summer Of Love, Lucky People Center, Creamfields, Apokalypsa, Orion Hall, Citadela, Mega techno klub. Je stálým residentem nejoblíbenějšího klubu v ČR Barumba. Dále resident mega akce Apokalypsa. Novinkou na přelomu měsíců července a srpna 2002 je jistě vydání prvního vinylu. Deska obsahuje 2 tracky. Jeden zbrusu nový a druhý je remix tracku Fussganger, který vyšel na CD kompilaci Elektronik Basslines jako příloha časopisu Bassline...


  http://www.myspace.com/djorbith

 • PALI

  Diskotékam sa začal venovať v začiatkoch 90-tych rokov. Ako každý začínajúci Dj v tom období, nemal inú možnosť, len si kúpiť vlastnú aparatúru a skúšať šťastie usporadúvaním diskoték v kultúrnych domoch.

  Bola to veľká škola, pretože množstvo návštevníkov na diskotéke bolo zrkadlom kvality DJ-ja.

  Jeho veľkým vzorom a samozrejme aj učiteľom v tom období bol Dj Rudo Tuček, ktorý už vtedy mal za sebou niekoľko rokov praxe a množstvo skúseností.
  Ďalšou veľkou školou v jeho živote bola práca vo Zvolenskom regionálnom rádiu Family. Pracoval tam ako speaker a mal možnosť za rádio hrávať diskotéky skoro po celom Slovensku.

  Od roku 2008 pravidelne hráva v discokluboch Ministry of Fun vo Zvolene a hlavne v Banskej Bystrici.


  http://www.djpali.sk/

 • PAUL VAN DYK

  Narodil sa 16. decembra 1971 v malom východonemeckom meste Eisenhüttenstadt (spolková krajina Bradenburg) a svoje detstvo strávil v komunistickej východnej časti Berlína. Už v tejto dobe, kedy ešte neexistovala vo východnom Nemecku takmer žiadna klubová scéna, sledoval západné médiá a nechával sa inšpirovať západnou hudbou, z ktorej ho najviac zaujali The Smiths a The Order. Po páde Berlínskeho múru v roku 1989 sa v Nemecku začala rozrastať techno kultúra, avšak Paulovi v tejto energickej hudbe niečo chýbalo a tak sa snažil nájsť čosi iné, nové.

  V dnešnej dobe Paul van Dyk hráva na rôznych miestach po celom svete – v Londýne, Tel Avive, Mexiku, New Yorku, Singapure, Miami, na Ibize, ale aj na iných nemenej významných miestach. Okrem toho zároveň moderuje a uvádza aj vlastnú rozhlasovú reláciu Soundgarden na rádiu Fritz.

  Jeho najväčší hit FOR AN ANGEL predviedol aj v klube MINISTRY of FUN Banská Bystrica

  V MINISTRY of FUN ste ho mali možnosť vidieť 5.3.2011 - Foto z akcie PAUL van DYK >>>>


  http://www.paulvandyk.com/

 • ROBERT BURIAN

  Robert Burian, meno ktoré patrí jednému z mála vysoko talentovaných mladých Djov a producentov v súčasnosti. Jeho schopnosť ovplyvňovať nu-trance scénu zaručuje individuálny a svojský štýl pri jeho vystúpeniach ako aj pri tvorbe skladieb. Veľký vzostup nahor nastal počas roku 2008 vypustením nekompromisného soundu DOOM / COBRA, ktorý znamenal posun do najvyššej úrovne v rámci populárneho a momentálne extrémne žiadaného tech-trance zvuku. Tech-trance znamená budúcnosť a je to nová vlna elektronickej tanečnej hudby, ktorá bude čoraz viac ovplyvňovať fanúšikov a DJov po celom svete. Svojský štýl a neopakovateľné dávky energie vie Robert rozdávať nie iba pomocou svojej produkcie ale predovšetkým na jeho vystúpeniach, kde si treba vždy dať pozor aby sa náhodou nezrútila strecha :o). Každé jedno vystúpenie je výnimočné, pretože DJ Burian je high-end DJ, ktorému bije srdce práve pre dav a ľudí, ktorí si to vychutnávajú spolu s ním a exkluzivita je maximálna, keďže vždy sa objaví niečo nové z jeho štúdia. Začiatkom roka 2009 sa odistia ďalšie bomby s názvom CASINO a VEGAS, ktoré už majú za sebou plnú podporu od TOP DJov sveta ako Armin Van Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Above and Beyond, Sander Van Doorn, Ferry Corrsten, Marcus Schossow atď. Páni obrovských rozmerov sa tak starajú o vzrast vplyvu aký nadobúda meno Robert Burian. Robert Burian ale nie je iba meno producenta ale aj človeka ktorý vie čo sa patrí, ak sa jedná o party a zábavu. V súčasnosti má za sebou už niekoľko vystúpení v jednom z najlepších klubov DOPLER, takisto spolu so svetovými menami ako Markus Schulz, Kyau&Albert, Talla 2XLC, Ronski Speed, Jon O Bir, Matt Darrey a ďalšími. Okrem tých obrovských parties na Slovensku ovplyvnil Robert svojou dravosťou a radosťou aj fanúšikov napríklad v nemeckom Frankfurte a presne v legendárnom klube TECHNOCLUB alebo takisto v Ukraine, alebo aj v susednom Česku. Je pozoruhodné čo všetko dokázal 26 ročný mladý talent a čo všetko má za sebou.

  V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 6.11.2009 - Foto z akcie >>>> 


  http://www.robertburian.com/

 • RUDO TUČEK

  DJ a majiteľ klubov MINISTRY of FUN. Ako DJ pôsobí na scéne od 80tich rokov. Počas tohto obdobia vytvoril v širokom okolí "diskotékovú kultúru" a dal tanečným zábavam nový smer a image. 

  V súčasnosti jeho VIDEO OLDIES patria k TOP akciám v najlepšom a najmodenejšom klube na Slovensku v MINISTRY of FUN Banská Bystrica.

 • SIDNEY SAMSON

  Sidney Samson začal s DJingom už v roku 1995. Jeho prvý veľký hit sa volal Sidney Samson-It’s all funked up! (Spinnin’ Records 2003). Po vydaní tohto tracku sa Sidney nezastavil a strávil dlhý čas vo svojom štúdiu. Medzi jeho ďalšie hity patrili ‘Nobody Move’, ’Rock This’, ...‘Girls’, ‘Aeroplane’ a ‘Viruz’ .
  Na Slovensku sa dostal verejnosti do pozornosti svojim celosvetovým hitom RIVERSIDE, ktorý dokonca v Austrálií získal Platinu! Sidney Samson je jedným zo zástancov rozvíjajúceho sa štýlu HOUSEMSIC - DIRTY DUTCH!

  V Ministry of Fun ste ho mali možnosť vidieť 10.12.2010 - Foto z akcie SIDNEY SAMSON >>>>


  http://www.sidneysamson.com/

 • THE WIDEBOYS

  Wideboys patria momentálne k najznámejším remixerom svetových singlov interpretov ako RIHANNA, CASCADA, SUGABABES, MILEY CYRUS, JASON DERULO, BLACK EYED PEAS atď... 


  Ako jedni z prvých dostali do povedomia ľudí elektronický štýl s názvom GARAGE a doteraz patria k producentskej špičke európy.


  Ich show v klube MINISTRY of FUN bola súčasťou ich turné po európe, na ktorom promovali kompiláciu MINISTRY of SOUND - ADDICTED TO BASS 2010 (mixed by Wideboys)

  V Ministry of Fun Banská Bystrica ste ich mali možnosť vidieť 7.5.2010 - Foto z akcie >>>> 


  http://www.myspace.com/wideboysmusic

Aktuálne na stránke: 012 ludí